Početna Holzmann Trimer kosilica aku Holzmann Zipper ZI-MOS40V-AKKU
Natrag na proizvode
Vidi košaricu “Tračna pila za metale Holzmann BS275TOP_400V” je dodano u vašu košaricu.
-25%Nema
Klikni za povećanje
Trimer kosilica aku Holzmann Zipper ZI-MOS40V-AKKU
Nema na zalihi
Opis
Šifra proizvoda:   ZI-MOS40V-AKKU
Opis proizvoda
  • Do 3x tiši od proizvoda na benzin
  • Učinkovit rad – bez ograničenja s propusnim kabelima, ali 40V napajanje
  • Ergonomski dizajn proizvoda za udoban rad.
Tehničke karakteristike
Podaci o motoru
Snaga motora S1 u W 200
Brzina u min-1 6600
Napon baterije 40V DC
Kapacitet baterije 2,0 Ah
Život baterije ~ 30 min
Vrijeme učitavanja ~ 60 min
Vrtni alati
Širina rezanja najlonskog konca u mm 305
Duljina navoja u mm 8000
Debljina navoja u mm 1.6
težina
bruto težina u kg 7,50
neto težina u kg  6,00
ambalaža
širina pakiranja u mm 520
dužina pakiranja u mm 710
visina pakiranja u mm 325
Opći podaci
EAN kod 9120039232348
Povezani proizvodi
-51%Nema