Početna Holzmann Baterija za aku alate Holzmann Zipper ZI-BTR40V-AKKU 4.0Ah
Natrag na proizvode
-25%Nema
Klikni za povećanje
Baterija za aku alate Holzmann Zipper ZI-BTR40V-AKKU 4.0Ah
Nema na zalihi
Opis
Baterija za aku alate Holzmann Zipper ZI-BTR40V-AKKU
Šifra proizvoda:  ZI-BTR40V-AKKU
Opis proizvoda
  • Litij-ionska baterija visokih performansi s 4 Ah prikladna za sljedeće ZIPPER strojeve:
    • ZI-CRM40V-AKKU
    • ZI-KTS40V-AKKU
    • ZI-HEK40V-AKKU
    • ZI-HST40V-AKKU
    • ZI-EBM40V-AKKU
    • ZI-RTR40V-AKKU
    • ZI-HET40V-AKKU
    • ZI-LBR40V-AKKU
  • elektronički indikator napunjenosti baterije
  • Dimenzije: 175 x 110 x 75 mm
Tehničke karakteristike
Podaci o bateriji
Napon baterije 40 V
Kapacitet baterije  4 Ah (160 Wh)
težina
bruto težina u kg 1,40
neto težina u kg  1,30
ambalaža
širina pakiranja u mm 160
dužina pakiranja u mm 235
visina pakiranja u mm 115
Opći podaci
EAN kod 9120039233024
Povezani proizvodi
-51%Nema