Početna Stanley ručni alati Električna grijalica 3000W Stanley SXJH003000E Akcija do 31.03.2026.
Natrag na proizvode
-20%
Klikni za povećanje
Električna grijalica 3000W Stanley SXJH003000E Akcija do 31.03.2026.
Opis
Električna grijalica 3000W Stanley SXJH003000E
Opis proizvoda:
Nazivna snaga: 3000 W
Nazivni napon: 220–240 V | 50 Hz
Postavke snage: 10235 BTU*
Brzina: 2
Protok zraka: 150 m3/h
Površina grijanja: 40 m2
Tehnologija grijanja: PTC*
Neto težina: 2,85 kg
Bruto težina: 3,42 kg
Povezani proizvodi
-12%
Nož za rezanje izolacije STANLEY FatMax FMHT0-10327 Akcija do 31.05.2023.
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
-14%
List pile s grabuljastim zupcima Stanley 1-15-448
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
-15%
Nastavak za miješanje boje Stanley STHT2-28044
-45%
Visak za označavanje 30m+prah Stanley 0-47-443 Akcija do 31.05.2023.
-7%
Set odvijača 57-dijelni Stanley STHT0-62143
-15%
Set TORX ključeva dugi Stanley STMT92625-8
-34%
Strugač za staklo Stanley 0-28-500, dim. 40x95mm Akcija do 28.02.2023.
-44%
Visak za označavanje Stanley 0-47-460 Akcija do 28.02.2023.
Brza dostava
Dostava unutar 4 radna dana za većinu artikala. Besplatna dostava iznad 130 eura.
Načini plaćanja
Plaćanje pouzećem, karticama, transakcijski.
Povrat i zamjene
Povrat moguć unutar 14 dana od isporuke. Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.
Česta pitanja
Pogledajte odgovore na često postavljana pitanja u web trgovini.
  • KATALOZI
    • DEWALT visokotlacni peraci 2021
    • Annovi Reverberi peraci i čistaći 2022
    • Olovka Expertola katalog 2022
    • STANLEY peraci i usisavači katalog 2022
    • Više...
  • ZA KORISNIKE
    • Zamjene artikala
    • Povrati
    • Opći uvjeti poslovanja
    • Načini plaćanja i dostava
    • Sigurnost plaćanja
    • Privatnost podataka
    • O nama
    • Kontakt
Tvrtka Štetner j.d.o.o.
Radno vrijeme webshop:
pon-pet 08:00-16:00
Radno vrijeme maloprodajni dućan:
pon-pet 08:00-16:00
Kontakt:
darko.stetner@gmail.com
    WhatsApp
    Viber
    Messenger
Plaćanje karticama:
Dostava:
© 2023 Pointshop.hr | IT DESIGN
  • Izbornik
  • Kategorije
  • DEWALT ALATI
    • Baterije i punjači za aku alate Dewalt
    • Dewalt agregati za struju
    • Dewalt aku setovi alata
    • Dewalt aku stezači
    • Dewalt aku zabijač čavala
    • Dewalt blanjalice
    • Dewalt brusilica za poliranje
    • Dewalt bušaći čekić sds-max
    • Dewalt bušaći čekić sds-plus
    • Dewalt bušilice
    • Dewalt čekić za klesanje
    • Dewalt čekić za rušenje
    • Dewalt ekscentarske brusilice
    • Dewalt elektronske bušilice
    • Dewalt FlexVolt aku alati 54V