Početna Stanley ručni alati Električna grijalica 3000W Stanley SXJH003000E Akcija do 31.03.2026.
Natrag na proizvode
Vidi košaricu “Pila za drvo JETCUT grubi rez Stanley 2-15-281” je dodano u vašu košaricu.
-20%
Klikni za povećanje
Električna grijalica 3000W Stanley SXJH003000E Akcija do 31.03.2026.
Opis
Električna grijalica 3000W Stanley SXJH003000E
Opis proizvoda:
Nazivna snaga: 3000 W
Nazivni napon: 220–240 V | 50 Hz
Postavke snage: 10235 BTU*
Brzina: 2
Protok zraka: 150 m3/h
Površina grijanja: 40 m2
Tehnologija grijanja: PTC*
Neto težina: 2,85 kg
Bruto težina: 3,42 kg
Povezani proizvodi
-36%
Strugač za staklo Stanley 0-28-590 Akcija do 28.02.2023.
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
-70%