Početna Holzmann Zračna pumpa aku Holzmann Zipper ZI-LPE18-AKKU
Natrag na proizvode
Vidi košaricu “Stupna bušilica Holzmann Stupna ZX40PC_400V” je dodano u vašu košaricu.
-25%Nema
Klikni za povećanje
Zračna pumpa aku Holzmann Zipper ZI-LPE18-AKKU
Nema na zalihi
Opis
Šifra proizvoda: ZI-LPE18-AKKU
Opis proizvoda
  • 3-5 sati za potpuno punjenje baterije
  • napumpa cca dvije automobilske gume s jednim punjenjem baterije
  • Easy-View manometar za brzo očitavanje
  • udobna, neklizajuća drška revolvera
  • fleksibilno crijevo od 50 cm
  • uključujući dva priloga
  • Litij-ionska baterija
  • Snaga: 18 V / 1,3 Ah