Početna Holzmann Zračna pumpa aku Holzmann Zipper ZI-LPE18-AKKU
Natrag na proizvode
-25%Nema
Klikni za povećanje
Zračna pumpa aku Holzmann Zipper ZI-LPE18-AKKU
Nema na zalihi
Opis
Šifra proizvoda: ZI-LPE18-AKKU
Opis proizvoda
  • 3-5 sati za potpuno punjenje baterije
  • napumpa cca dvije automobilske gume s jednim punjenjem baterije
  • Easy-View manometar za brzo očitavanje
  • udobna, neklizajuća drška revolvera
  • fleksibilno crijevo od 50 cm
  • uključujući dva priloga
  • Litij-ionska baterija
  • Snaga: 18 V / 1,3 Ah
  • Tlak: 6,8 bara
  • Duljina crijeva: 50 cm
Tehničke karakteristike
Opće dimenzije
Ugradbena dimenzija u mm 115x75x255
težina
bruto težina u kg 2,00
neto težina u kg 1,80
ambalaža
širina pakiranja u mm 90
dužina pakiranja u mm 210
visina pakiranja u mm 260
Opći podaci
EAN kod 9120039232850
Povezani proizvodi
-50%Nema
Helikopter -zaglađivač za beton Holzmann Zipper ZI-BG100Y
Pročitaj više
Brzi pregled
-18%
Stupna bušilica Holzmann Stupna ZX40PC_400V
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
-25%Nema