Početna Black Decker električni alati Black Decker brusilica ekscentarska Vibracijska brusilica Black+Decker BEW230BCA 55W Akcija do 31.05.2023.
Natrag na proizvode
Vidi košaricu “Stezač aku MPP 3,6 V Li-Ion Black+Decker CS3652LC” je dodano u vašu košaricu.
-14%
Klikni za povećanje
Vibracijska brusilica Black+Decker BEW230BCA 55W Akcija do 31.05.2023.
Opis
Vibracijska brusilica Black Decker BEW230BCA 55W  NOVO
Šifra: BEW230BCA
Opis proizvoda
Vibracijska brusilica Mouse 55W svojim kompaktnim dizajnom se izuzetno dobro približi radnoj površini. Podloga ima mogućnost okretanja, omogućavajući okretanje papira pri trošenju, što produljuje radni vijek brusnog papira. Svestrana brusilica je pogodna i za obojene površine, čišćenje stakla, uklanjanje hrđe i brušenje u uskim prostorima
Kompaktan dizajn s gumiranom ručkom za dobar prijem
Tehnički podaci:
• napon: 230V
• snaga: 55W
• brzina bez opterećenja: 11.000 okr / min
• veličina papira: 110mm / cm2
• ekscentričnost: 0,75 mm
Isporuka sadrži:
Brusni papiri
Meka torba
Povezani proizvodi
-15%
Glodalica Black+Decker KW1600EKA, 1.600W
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
-15%
Sabljasta pila Black+Decker RS1050EK, 1.050W
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
-15%
Vibracjska brusilica Black+Decker KA450, 220W
-5%
Stezač aku MPP 3,6 V Li-Ion Black+Decker CS3652LC
-27%
Kutna brusilica BlackDecker KG2000, 2.000W, 230mm zamjena BlackDecker BDGL2223
-5%
Pila za drvo Scorpion Autoselect Black+Decker RS890K
-28%
Ubodna pila Black+Decker KS501, 400W Akcija do 28.02.2023.
-16%
Fen na vrući zrak Black+Decker KX1650 1.750W Akcija do 28.02.2023.
Brza dostava
Dostava unutar 4 radna dana za većinu artikala. Besplatna dostava iznad 130 eura.
Načini plaćanja
Plaćanje pouzećem, karticama, transakcijski.
Povrat i zamjene
Povrat moguć unutar 14 dana od isporuke. Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.
Česta pitanja
Pogledajte odgovore na često postavljana pitanja u web trgovini.
  • KATALOZI
    • DEWALT visokotlacni peraci 2021
    • Annovi Reverberi peraci i čistaći 2022
    • Olovka Expertola katalog 2022
    • STANLEY peraci i usisavači katalog 2022
    • Više...
  • ZA KORISNIKE
    • Zamjene artikala
    • Povrati
    • Opći uvjeti poslovanja
    • Načini plaćanja i dostava
    • Sigurnost plaćanja
    • Privatnost podataka
    • O nama
    • Kontakt
Tvrtka Štetner j.d.o.o.
Radno vrijeme webshop:
pon-pet 08:00-16:00
Radno vrijeme maloprodajni dućan:
pon-pet 08:00-16:00
Kontakt:
darko.stetner@gmail.com
    WhatsApp
    Viber
    Messenger
Plaćanje karticama:
Dostava:
© 2023 Pointshop.hr | IT DESIGN
  • Izbornik
  • Kategorije
  • DEWALT ALATI
    • Baterije i punjači za aku alate Dewalt
    • Dewalt agregati za struju
    • Dewalt aku setovi alata
    • Dewalt aku stezači
    • Dewalt aku zabijač čavala
    • Dewalt blanjalice
    • Dewalt brusilica za poliranje
    • Dewalt bušaći čekić sds-max
    • Dewalt bušaći čekić sds-plus
    • Dewalt bušilice
    • Dewalt čekić za klesanje
    • Dewalt čekić za rušenje
    • Dewalt ekscentarske brusilice
    • Dewalt elektronske bušilice
    • Dewalt FlexVolt aku alati 54V