Početna Holzmann Stolna kružna stolna pila Holzmann Zipper ZI-FKS315
Natrag na proizvode
Vidi košaricu “Tračna pila za metale Holzmann BS275TOP_400V” je dodano u vašu košaricu.
-25%Nema
Klikni za povećanje
Stolna kružna stolna pila Holzmann Zipper ZI-FKS315
Nema na zalihi
Opis
Kružna stolna pila Holzmann Zipper ZI-FKS315
Šifra proizvoda: ZI-FKS315
Opis proizvoda
  • uklj. precizan klizni stol
  • list pile 315 mm
  • stol je izrađen od visokokvalitetnog aluminijskog profila
  • uklj. postolje i kotači
  • fleksibilan rad zbog male težine
Tehničke karakteristike
mjerenja
veličina stola u mm 800×350
doseg u mm 600
usisni otvor u mm 35 i 100
klizni stol u mm 1000×300
performanse rezanja
max. visina rezanja 90° u mm 73
max. visina rezanja 45° u mm 49
kružne pile
provrt u mm 30
list pile u mm 315x30x3
razina glasnoće i vibracije
razina zvučne snage u dB(A) 103
razina zvučnog tlaka u dB(A) 96.2
težina
bruto težina u kg 74
neto težina u kg 67
ambalaža
širina pakiranja u mm 760
dužina pakiranja u mm 1.110
visina pakiranja u mm 340
Opći podaci
EAN kod
Povezani proizvodi
-50%Nema
Vibro ploča nabijač tla (žaba) Holzmann Zipper ZI-RPE120GYN
Pročitaj više
Brzi pregled
-57%Nema
Uređaj za usisavanje strugotine i piljevine Holzmann Zipper Zi-ASA550E
Pročitaj više
Brzi pregled
-18%
Stupna bušilica Holzmann Stupna ZX40PC_400V
Dodaj u košaricu
-51%Nema
Vibro ploča nabijač tla (žaba) Holzmann Zipper ZI-RPE330G
-51%Nema
Vibro ploča nabijač tla (žaba) Holzmann Zipper ZI-RPE90
Tračna pila za metale Holzmann BS275TOP_400V
Dodaj u košaricu
-25%Nema
Stupna bušilica Holzmann Zipper ZI-STB16T 630W 230V
-51%Nema
Vibro igla za beton Holzmann Zipper ZI-BR160Y
Brza dostava
Dostava unutar 4 radna dana za većinu artikala. Besplatna dostava iznad 130 eura.
Načini plaćanja
Plaćanje pouzećem, karticama, transakcijski.
Povrat i zamjene
Povrat moguć unutar 14 dana od isporuke. Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.
Česta pitanja
Pogledajte odgovore na često postavljana pitanja u web trgovini.
  • KATALOZI
    • DEWALT visokotlacni peraci 2021
    • Annovi Reverberi peraci i čistaći 2022
    • Olovka Expertola katalog 2022
    • STANLEY peraci i usisavači katalog 2022
    • Više...
  • ZA KORISNIKE
    • Zamjene artikala
    • Povrati
    • Opći uvjeti poslovanja
    • Načini plaćanja i dostava
    • Sigurnost plaćanja
    • Privatnost podataka
    • O nama
    • Kontakt
Tvrtka Štetner j.d.o.o.
Radno vrijeme webshop:
pon-pet 08:00-16:00
Radno vrijeme maloprodajni dućan:
pon-pet 08:00-16:00
Kontakt:
darko.stetner@gmail.com
    WhatsApp
    Viber
    Messenger
Plaćanje karticama:
Dostava:
© 2023 Pointshop.hr | IT DESIGN
  • Izbornik
  • Kategorije
  • DEWALT ALATI
    • Baterije i punjači za aku alate Dewalt
    • Dewalt agregati za struju
    • Dewalt aku setovi alata
    • Dewalt aku stezači
    • Dewalt aku zabijač čavala
    • Dewalt blanjalice
    • Dewalt brusilica za poliranje
    • Dewalt bušaći čekić sds-max
    • Dewalt bušaći čekić sds-plus
    • Dewalt bušilice
    • Dewalt čekić za klesanje
    • Dewalt čekić za rušenje
    • Dewalt ekscentarske brusilice
    • Dewalt elektronske bušilice
    • Dewalt FlexVolt aku alati 54V