Početna Holzmann Prijenosni stalak Holzmann Zipper ZI-KSS1945 za stolnu pilu
Natrag na proizvode
-25%Nema
Klikni za povećanje
Prijenosni stalak Holzmann Zipper ZI-KSS1945 za stolnu pilu
Nema na zalihi
Opis
Šifra proizvoda: ZI-KSS1945
Opis proizvoda
  • može se koristiti za razne kosne pile, zavojne pile, stolne bušilice itd.
  • kompaktan dizajn omogućuje jednostavan transport
  • kompaktno sklopivo, stoga se može spremiti za uštedu prostora
  • Potporni kotači za radni komad u kabini su podesivi po visini
  • duljina 935 mm, izvlačenje do 1945 mm
  • podesiva visina: 805-915 mm
Tehničke karakteristike
mjerenja
visina stola u mm 763
ukupne dimenzije u mm 935-1945x545x905-915
nosivost u kg 150
Težina
Bruto težina (u kg)  10,80
Neto težina (u kg)  9,80
Dimenzije pakiranja
Dimenzije pakiranja širina (mm) 250
Dimenzije pakiranja dužina (mm) 910
Dimenzije pakiranja visina (mm) 150
Opći podaci
EAN kod 9120039233666
Povezani proizvodi
-50%Nema