Početna Holzmann Stolna kružna stolna pila Holzmann Zipper ZI-FKS315
Natrag na proizvode
-25%Nema
Klikni za povećanje
Stolna kružna stolna pila Holzmann Zipper ZI-FKS315
Nema na zalihi
Opis
Kružna stolna pila Holzmann Zipper ZI-FKS315
Šifra proizvoda: ZI-FKS315
Opis proizvoda
  • uklj. precizan klizni stol
  • list pile 315 mm
  • stol je izrađen od visokokvalitetnog aluminijskog profila
  • uklj. postolje i kotači
  • fleksibilan rad zbog male težine
Tehničke karakteristike
mjerenja
veličina stola u mm 800×350
doseg u mm 600
usisni otvor u mm 35 i 100
klizni stol u mm 1000×300
performanse rezanja
max. visina rezanja 90° u mm 73
max. visina rezanja 45° u mm 49
kružne pile
provrt u mm 30
list pile u mm 315x30x3
razina glasnoće i vibracije
razina zvučne snage u dB(A) 103
razina zvučnog tlaka u dB(A) 96.2
težina
bruto težina u kg 74
neto težina u kg 67
ambalaža
širina pakiranja u mm 760
dužina pakiranja u mm 1.110
visina pakiranja u mm 340
Opći podaci
EAN kod
Povezani proizvodi
Nema
Akumulatorska kolica-tačke Holzmann Zipper ZI-EWB500, olovni aku
Pročitaj više
Brzi pregled
-25%Nema
Stupna bušilica Holzmann Zipper ZI-STB16T 630W 230V
Pročitaj više
Brzi pregled
-57%Nema
Uređaj za usisavanje strugotine i piljevine Holzmann Zipper Zi-ASA550E
-51%Nema
Vibro ploča nabijač tla (žaba) Holzmann Zipper ZI-RPE90
-18%
Stupna bušilica Holzmann Stupna ZX40PC_400V
Dodaj u košaricu
-51%Nema