Početna Holzmann Stalak s valjcima Holzmann Zipper ZI-RBK1080 za stolnu pilu
Natrag na proizvode
-24%Nema
Klikni za povećanje
Stalak s valjcima Holzmann Zipper ZI-RBK1080 za stolnu pilu
Nema na zalihi
Opis
Šifra proizvoda: ZI-RBK1080
Opis proizvoda
  • Skladištenje koje štedi prostor nakon upotrebe zbog sklopive noge
  • Brzo otpuštanje za jednostavno podešavanje visine nosača od 680 do max. 1080 mm
  • Potporni valjak izratka ø48 x 285 mm
  • Gumene nožice sprječavaju grebanje kontaktne površine i pružaju dobru otpornost na klizanje
Tehničke karakteristike
Težina
Bruto težina (u kg)  4,40
Neto težina (u kg)  4,00
Dimenzije pakiranja
Dimenzije pakiranja širina (mm) 125
Dimenzije pakiranja dužina (mm) 630
Dimenzije pakiranja visina (mm) 90
Opći podaci
EAN kod 9120039234168
Povezani proizvodi
-52%Nema