Početna Holzmann Kružna pila stolna Holzmann Zipper ZI-KGS305UK
Natrag na proizvode
-25%Nema
Klikni za povećanje
Kružna pila stolna Holzmann Zipper ZI-KGS305UK
Nema na zalihi
Opis
Šifra proizvoda: ZI-KGS305UK
Opis proizvoda
    • Dual-klizna funkcija osigurava veću stabilnost i manje potrebnog prostora
    • Vodič za lasersko rezanje
    • List pile od tvrdog metala Ø305mm
    • 2 produljiva nosača obratka
    • udobna ručka za udoban rad
    • STAND INCLUSIVE!
  • učinak rezanja 0°/90°: 310x90mm
  • učinak rezanja: 45°/90°: 310x55mm
  • učinak rezanja: 0°/45°: 210x90mm
  • učinak rezanja: 45°/45°: 210x55mm
  • max. dubina rezanja: 90 mm
  • brzina u praznom hodu: 4200min -1
Tehničke karakteristike
podaci o motoru
snaga motora s6 u W 2,0kW
napon 230V/50Hz