Natrag na proizvode
Vidi košaricu “Bušilica-odvijač aku XR Li-Ion Dewalt DCD790D2, 18V 2.0Ah bez četkica” je dodano u vašu košaricu.
-27%
Klikni za povećanje
Nivelir laserski križno-linijski točkasti aku Dewalt DEWALT DCE825D1G18
Opis
Nivelir laserski križno-linijski točkasti aku 18V Dewalt DEWALT DCE825D1G18 zelena zraka
Šifra proizvoda: DCE825D1G18
Video: Laserski nivelir Dewalt
Osnovne značajke:
Samonivelirajući linijski 2×360 ° laser
Projektirajte 1x vodoravnu liniju i 2x vertikalnu liniju
Ručni način rada od 4 ° (treperi način rada)
Radni domet: 20M (50M sa prijemnikom)
Točnost: /- 3mm @ 10m
Režim stalnog pulsa omogućuje rad s prijemnikom
Uključuje XR bateriju od 12 volti
Magnetsko prigušeno klatno – zaštita od prijevoza
Integrirani zidni nosač s navojem stativa 1/4 “i 5/8”
IP klasifikacija: IP65 (otporno na prašinu i zaštita od mlazne vode (mlaznica) iz bilo kojeg kuta)
Tehničke karakteristike:
  • laserska klasa 2
  • niveliranje 3/10 mm / m
  • Broj zraka 3
  • smjer snopa H / V
  • Laserska vidljivost u unutrašnjosti do 20 m
  • Područje automatskog izravnavanja 4 °
  • napajanje 10.8V Li-ion XR baterija
  • stajati adapter da
  • Težina (bez baterije) 4350 g
  • širina 450 mm
  • dužina 317 mm
  • visina 155 mm
Standardna oprema:
  • Dewalt križno linijski laser 10,8V
  • Akumulator Li-Ion XR 2 Ah
  • XR višestruki naponski punjač
  • kovčeg za pohranu alata
Povezani proizvodi
-15%
Bušilica-odvijač aku Dewalt DCD710D3, 3×10.8V, 2.0Ah
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
-22%
Pištolj za čavle XR aku Dewalt DCN660D2, 2x18V 2.0Ah bez četkica
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
-24%
Radio-punjač DAB+/FM Dewalt DCR020, 230V bez baterije
-15%
Bušilica-odvijač udarna aku Dewalt DCD785M2, 18V, 4.0Ah
-15%
Brusilica kutna XR Li-Ion aku Dewalt DCG412M2, 125mm 18V 2×4.0Ah
-15%
Svjetiljka aku 12V Dewalt DW904
-15%
Bušilica-odvijač aku udarna Dewalt DCD995M2, 18V, 4.0Ah
-50%
Odvijač aku za knuf vijke Dewalt DCF620D2, 18V, 2.0Ah
Brza dostava
Dostava unutar 4 radna dana za većinu artikala. Besplatna dostava iznad 130 eura.
Načini plaćanja
Plaćanje pouzećem, karticama, transakcijski.
Povrat i zamjene
Povrat moguć unutar 14 dana od isporuke. Mogućnost zamjene artikala koji Vam ne odgovaraju.
Česta pitanja
Pogledajte odgovore na često postavljana pitanja u web trgovini.
  • KATALOZI
    • DEWALT visokotlacni peraci 2021
    • Annovi Reverberi peraci i čistaći 2022
    • Olovka Expertola katalog 2022
    • STANLEY peraci i usisavači katalog 2022
    • Više...
  • ZA KORISNIKE
    • Zamjene artikala
    • Povrati
    • Opći uvjeti poslovanja
    • Načini plaćanja i dostava
    • Sigurnost plaćanja
    • Privatnost podataka
    • O nama
    • Kontakt
Tvrtka Štetner j.d.o.o.
Radno vrijeme webshop:
pon-pet 08:00-16:00
Radno vrijeme maloprodajni dućan:
pon-pet 08:00-16:00
Kontakt:
darko.stetner@gmail.com
    WhatsApp
    Viber
    Messenger
Plaćanje karticama:
Dostava:
© 2023 Pointshop.hr | IT DESIGN
  • Izbornik
  • Kategorije
  • DEWALT ALATI
    • Baterije i punjači za aku alate Dewalt
    • Dewalt agregati za struju
    • Dewalt aku setovi alata
    • Dewalt aku stezači
    • Dewalt aku zabijač čavala
    • Dewalt blanjalice
    • Dewalt brusilica za poliranje
    • Dewalt bušaći čekić sds-max
    • Dewalt bušaći čekić sds-plus
    • Dewalt bušilice
    • Dewalt čekić za klesanje
    • Dewalt čekić za rušenje
    • Dewalt ekscentarske brusilice
    • Dewalt elektronske bušilice
    • Dewalt FlexVolt aku alati 54V