Natrag na proizvode
Vidi košaricu “Bušilica-odvijač aku Dewalt DCD780C2 18V, 1.5Ah” je dodano u vašu košaricu.
-27%
Klikni za povećanje
Nivelir laserski križno-linijski točkasti aku Dewalt DEWALT DCE825D1G18
Opis
Nivelir laserski križno-linijski točkasti aku 18V Dewalt DEWALT DCE825D1G18 zelena zraka
Šifra proizvoda: DCE825D1G18
Video: Laserski nivelir Dewalt
Osnovne značajke:
Samonivelirajući linijski 2×360 ° laser
Projektirajte 1x vodoravnu liniju i 2x vertikalnu liniju
Ručni način rada od 4 ° (treperi način rada)
Radni domet: 20M (50M sa prijemnikom)
Točnost: /- 3mm @ 10m
Režim stalnog pulsa omogućuje rad s prijemnikom
Uključuje XR bateriju od 12 volti
Magnetsko prigušeno klatno – zaštita od prijevoza
Integrirani zidni nosač s navojem stativa 1/4 “i 5/8”
IP klasifikacija: IP65 (otporno na prašinu i zaštita od mlazne vode (mlaznica) iz bilo kojeg kuta)
Tehničke karakteristike:
  • laserska klasa 2
  • niveliranje 3/10 mm / m
  • Broj zraka 3
  • smjer snopa H / V
  • Laserska vidljivost u unutrašnjosti do 20 m
  • Područje automatskog izravnavanja 4 °
  • napajanje 10.8V Li-ion XR baterija
  • stajati adapter da
  • Težina (bez baterije) 4350 g
  • širina 450 mm
  • dužina 317 mm
  • visina 155 mm
Standardna oprema:
  • Dewalt križno linijski laser 10,8V
  • Akumulator Li-Ion XR 2 Ah
  • XR višestruki naponski punjač
  • kovčeg za pohranu alata
Povezani proizvodi
-15%