Početna Holzmann Baterija za aku alate Holzmann Zipper ZI-BTR40V2AH-AKKU 2.0Ah
Natrag na proizvode
-25%Nema
Klikni za povećanje
Baterija za aku alate Holzmann Zipper ZI-BTR40V2AH-AKKU 2.0Ah
Nema na zalihi
Opis
Baterija za aku alate Holzmann Zipper ZI-BTR40V2AH-AKKU
Šifra proizvoda: ZI-BTR40V2AH-AKKU
Opis proizvoda
  • Litij-ionska baterija visokih performansi s 2 Ah prikladna za sljedeće ZIPPER strojeve:
    • ZI-CRM40V-AKKU
    • ZI-KTS40V-AKKU
    • ZI-HEK40V-AKKU
    • ZI-HST40V-AKKU
    • ZI-EBM40V-AKKU
    • ZI-RTR40V-AKKU
    • ZI-HET40V-AKKU
    • ZI-LBR40V-AKKU
  • elektronički indikator napunjenosti baterije
  • Dimenzije: 175 x 110 x 75 mm
Tehničke karakteristike
Podaci o bateriji
Napon baterije 40 V
Kapacitet baterije  2.0 Ah (80 Wh)
težina
bruto težina u kg 1,10
neto težina u kg  0,9
ambalaža
širina pakiranja u mm 160
dužina pakiranja u mm 235
visina pakiranja u mm 115
Opći podaci
EAN kod 9120039234397
Povezani proizvodi
-50%Nema
Isušivač zraka Holzmann Zipper ZI-BAT60
Pročitaj više
Brzi pregled
Tračna pila za metale Holzmann BS275TOP_400V
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
-52%Nema