Početna Vrtni alati Vrtni pribor i oprema Visokotlačni perač-čistač LAVOR PLUS145WPS 145bar 420l/h 1900Wmax
Natrag na proizvode
Visokotlačni perač-čistač LAVOR GIANT24 145bar 480l/h 2400Wmax 505,41 € (3.808,01 kn) uključ. PDV
-8%
Klikni za povećanje
Visokotlačni perač-čistač LAVOR PLUS145WPS 145bar 420l/h 1900Wmax
Opis
Šifra: PLUS145WPS
Opis proizvoda
Washing Program System – tri moda podešavanja snage pranja (soft, medium, hard)
Značajke:
Radni tlak: 1450 bar
Transportna količina (maks.): 420 l/h
potrošena snaga (P1): 1900 W
Tehnički podaci:
Radni tlak (max.): 145 bara
Duljina cijevi: 6 m
Ulazna temperatura (max.): 40 ° C
Dimenzija, dužina: 290 mm
Dimenzija, visina: 540 mm
Dimenzija, širina: 395 mm
Radni kapacitet (maks.): 420 l / h
Potrošnja energije (P1): 1900 W
Sustav čišćenja: Hladna voda
Težina: 9,7 kg
Opseg isporuke:
Visokotlačni pištolj
Visokotlačno koplje
Visokotlačni crijevo 6 m
Fiksna mlaznica
Turbo mlaznica
Fiksna četka
Rotirajuća četka
Čistač podova
Brza spojnica
Boca za deterdžent
Povezani proizvodi
-20%Nema