Početna Holzmann Pila za trupce Holzmann Zipper ZI-WP700TN
Natrag na proizvode
-25%Nema
Klikni za povećanje
Pila za trupce Holzmann Zipper ZI-WP700TN
Video Klikni
Nema na zalihi
Opis
Šifra proizvoda: ZI-WP700TN
Opis proizvoda
  • robusna čelična konstrukcija
  • uklj. veliki list pile ø700 mm sa 64 zuba
  • veliki i stabilan pokretni uređaj
  • alat za promjenu lista pile
  • transportna fiksacija
  • fazni pretvarač
  • elektronska motorna kočnica
  • potpuno sastavljen – odmah za upotrebu
  • proširenje izdanja pile za trupce
  • ispunjava najnovije sigurnosne standarde prema najnovijim primjenjivim standardima od 2017
Tehničke karakteristike
podaci o motoru
snaga motora s6 u W 5000 S2 (15 min)
napon 400V / 3p / 50Hz
brzina u min-1 1400
vrsta motora IP54
mjerenja
ukupne dimenzije u mm 1175x700x1185
performanse rezanja
učinak rezanja trupaca u mm max ø250 (L=300-1000mm)
kružne pile
provrt u mm ø 30
list pile u mm ø700
razina glasnoće i vibracije
razina zvučne snage u dB(A) 115
razina zvučnog tlaka u dB(A) 101
Težina
Bruto težina (u kg)  92,5
Neto težina (u kg) 88
Dimenzije pakiranja
Dimenzije pakiranja širina (mm) 750
Dimenzije pakiranja dužina (mm) 1.075
Dimenzije pakiranja visina (mm) 1.140
Opći podaci
EAN kod 9120039233734
Povezani proizvodi
-25%Nema