Početna Kompresori Stanley svi Kompresori Stanley FatMax Kompresor za zrak uljni Stanley FATMAX D261/10/50 10bar FMXCM0066E art.FCDV4G4STF519
Natrag na proizvode
Vidi košaricu “Kompresor za zrak prijenosni 10bar Stanley D 200/10/24V, 8117190STN598 Akcija do 31.12.2025.” je dodano u vašu košaricu.
-12%
Klikni za povećanje
Kompresor za zrak uljni Stanley FATMAX D261/10/50 10bar FMXCM0066E art.FCDV4G4STF519
Opis
Šifra proizvoda:  FCDV4G4STF519
Osnovne značajke
Tehnički podatci
Naziv  D 261/10/50
Šifra  FCDV4G4STF519
Pumpa   FC2,5
Težina (kg)  37
Napon (V/Hz) 230/50
Usisni kapacitet (l/min)  250 l/min
Brzina /min 2850 okr./min
Podmazivanje DA
Pritisak-Max. (Bar)  10
Broj cilindara 1
Snaga (Kw) 1,8
Spremnik 50 lit
Povezani proizvodi
-20%
Kompresor za zrak prijenosni 8bar Stanley AIR KIT art.8215190STN595 *
Dodaj u košaricu
Brzi pregled
-20%