Početna Black Decker električni alati Black Decker aku alati Black Decker bušilica-odvijač aku Bušilica-odvijač aku SMART TECH Black+Decker BDCDC18KST, 18V, 1.5Ah
Natrag na proizvode
-15%
Klikni za povećanje
Bušilica-odvijač aku SMART TECH Black+Decker BDCDC18KST, 18V, 1.5Ah
Opis
Šifra:  BDCDC18KST
Opis proizvoda
Bluetooth veza i USB punjenje
Snaga i brzina alata za bušenje u drvu i metalu.
Pozicija 10 kvačila osigurava preciznu kontrolu alata za bušenje u drvu, metalu i plastici.
Punjivi sustav napunjenosti baterije za brzu i jednostavnu zamjenu baterije i sigurniju ugradnju.
Meki klizni utor pruža udobnost pri korištenju alata
Tehnički podaci
Baterija: 18V 1,5 Ah
Veličina glave za brzo zatvaranje: 1-10 mm
Maksimalni kapacitet bušenja u drvu / čeliku: 25/10 mm
Bez brzine opterećenja: 0-650 o / min
Maksimalni zakretni moment: 10.3 / 30 Nm
Oprema; Baterija, punjač i kućište
Povezani proizvodi
-44%