Početna AEG alati Brusilica kutna 125mm AEG WS10-125S, 1000W
Brusilica kutna 125mm AEG WS8-125S, 800W 62,25 € (469,02 kn) uključ. PDV
Natrag na proizvode
Brusilica kutna 230mm AEG WS2200-230DM, 1200W
Vidi košaricu “Radne cipele Diadora Utility RUN ESD S3-SRC” je dodano u vašu košaricu.
Nema
Klikni za povećanje
Brusilica kutna 125mm AEG WS10-125S, 1000W
Nema na zalihi
Opis
Mala kutna brusilica AEG WS 10-125 S
Novi snažan motor 1000 W s izvanrednim performansama
Tehnički podaci:
Šifra 4935451302
Napajanje 1000 W
Brzina bez opterećenja 11.500 min-1
Promjer diska  125
Max.dubina reza   40mm
Navoj prihvata M14
Težina 2,3 kg
Stndardna oprema: Dodatna AVS bočna ručka, prirubnica, prirubnica matica, ključ
Povezani proizvodi
-5%Nema